Posnet Mobile HS EJ

Poszukujesz kasy fiskalnej do warsztatu samochodowego – kasy o niewielkich gabarytach, jednocześnie prostej w obsłudze i funkcjonalnej? Świetnie! Mamy dla Ciebie kasę fiskalną Posnet Mobile HS EJ. Jak sama nazwa wskazuje, urządzenie to świetnie sprawdza się w pracy mobilnej. Jeśli więc zdarza Ci się świadczyć usługi w terenie, Mobile HS EJ to idealne rozwiązanie. To najmniejsza i najlżejsza kasa na rynku – zmieści się w torbie, plecaku, a nawet w kieszeni! Oczywiście znajduje zastosowanie także jako kasa stacjonarna – w Twoim warsztacie samochodowym z pewnością spełni swoje zadanie.

Kasa fiskalna dla warsztatów samochodowych Posnet Mobile HS EJ ma wiele bardzo praktycznych funkcji i technicznych udogodnień. Jedną z nich jest elektroniczna kopia paragonu. Nie musisz zbierać rolek kopii i przechowywać je aż przez 5 lat w zacienionym i suchym miejscu – kopie paragonów zapisują się na maleńkiej karcie SD/SDHC o bardzo dużej pojemności. Taka pojemność swobodnie wystarczy na cały okresu użytkowania kasy.

Kolejna ważna cecha to bardzo wytrzymały akumulator – pozwala on na całodzienną pracę kasy w warsztacie samochodowym lub w terenie, bez konieczności ładowania urządzenia.

Kasa dla warsztatów samochodowych Mobile HS EJ jest również wyjątkowo prosta w obsłudze. Nie tracisz czasu na długotrwałe szkolenia. Szybko uczysz nowych – pomocników, praktykantów itd. – jak pracować z kasą fiskalną. Prosta obsługa to mniej popełnianych błędów i szybsze wystawianie paragonów.

Jeśli więc szukasz czegoś małego, mobilnego, funkcjonalnego i w dobrej cenie, właśnie to znalazłeś! To kasa fiskalna dla warsztatów samochodowych Posnet Mobile HS EJ. Świetnie sprawdzi się też w stacjach wulkanizacyjnych i diagnostycznych.

 

Zalety tej kasy fiskalnej:

Elektroniczna kopia paragonu

Małe gabaryty i niska waga

Wytrzymały akumulator litowo-polimerowy

Intuicyjna obsługa

Duża baza nazw towarów i usług

Spore możliwości komunikacyjne

 

Dane techniczne:

Baza nazw towarów i usług: 4.000 PLU

Nazwa towaru: 40 znaków

Komunikacja: 1 x USB, 1 x RS232

Elektroniczna kopia paragonu: Tak

Rolka papieru: szerokość 57 mm; długość 14 m

Szybkość wydruku: 22 linie na sekundę

Gotowa na eurofiskalizację: Tak

Przypomnienie o wykonaniu raportu dobowego: Tak

Przypomnienie o obowiązkowym przeglądzie technicznym: Tak

Mechanizm drukujący: Termiczny z systemem wrzutowym „drop-in”

Wyświetlacze: alfanumeryczne LCD 2 x 16 znaków

Waga: 0,38 kg

Wymiary: 86 × 158 × 46 (szer. × gł. × wys.)

Klawisze szybkiej sprzedaży: 10

 

Dodatkowo w opcji:

Pokrowiec

Ładowarka samochodowa 12V/24V

Umiejętności

Opublikowano w dniu

19 września, 2014

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *