Producenci kas fiskalnych

Kasa fiskalna w warsztacie samochodowym będzie bezwzględnie obowiązkowa od 2015 roku. Każdy warsztat, w którym nie ma jeszcze kasy, czeka jedno: Zakup urządzenia fiskalnego. To jedyna możliwość, jeżeli przedsiębiorca wykonujący usługi naprawy samochodów, chce kontynuować działalność w 2015 roku zgodnie z przepisami.

 

Wydaje Ci się, że masz jeszcze dużo czasu? Wbrew pozorom na przemyślany wybór, instalację kasy fiskalnej lub drukarki fiskalnej i dopełnienie wszystkich formalności, pozostało go bardzo niewiele.

Nie zostawiaj tego zakupu na ostatnią chwilę! Przejrzyj ofertę i sprawdź, co masz do dyspozycji. Jeśli chodzi o drukarki fiskalne czy kasy fiskalne, Warszawa, czy inne duże miasta mają spory wybór urządzeń różnych producentów. Jeżeli nie masz warsztatu w stolicy, możesz też przyjrzeć się poszczególnym modelom w Internecie.

Które firmy na polskim rynku są najbardziej znane i godne zaufania? Jakie urządzenia fiskalne dla warsztatu samochodowego mają do zaoferowania mechanikom?

Zwróć uwagę na produkty czterech czołowych producentów kas i drukarek fiskalnych: Posnet, Elzab, Novitus oraz Innova

 

POSNET

Posnet jest polską firmą, która może się pochwalić ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji kas fiskalnych i drukarek fiskalnych. Znajduje się w czołówce producentów urządzeń rejestrujących – zaraz obok takich firm, jak Novitus czy Elzab.

 

Co można powiedzieć o urządzeniach Posnet? Posnet to znana marka, której produkty są cenione przez przedsiębiorców. To właśnie drukarki fiskalne i kasy fiskalne Posnet są jednymi z częściej wybieranych produktów do ewidencji sprzedaży w małych i dużych firmach. Wybór urządzeń różnej wielkości, o różnych parametrach i do różnych zastosowań jest naprawdę szeroki. Od sprytnych, małych i lekkich urządzeń mobilnych, przez klasyczne kasy stacjonarne, po zaawansowane drukarki fiskalne. Posnet wciąż udoskonala swoje produkty – dlatego może zaoferować przedsiębiorcom, w tym także mechanikom, bardzo nowoczesne rozwiązania np. kasy fiskalne z modułem elektronicznej kopii paragonów, czy też drukarki fiskalne z opcją komunikacji zdalnej przez Ethernet. Producent ma w ofercie nie tylko urządzenia fiskalne, ale też rozmaite peryferia: wagi elektroniczne, monitory dotykowe czy też skanery kodów kreskowych. Kasa fiskalna w warsztacie samochodowym to oczywiście urządzenie zasadnicze – ale niektóre firmy mogą też rozważyć zakup właśnie skanera kodów kreskowych.

 

Które kasy fiskalne Posnet można polecić do pracy w warsztacie samochodowym? Na przykład na uwagę zasługują mobilne kasy: Posnet Mobile HS EJ lub Posnet Mobile EU. W większych warsztatach sprawdzą się drukarki fiskalne. Obejrzyj przenośne urządzenie fiskalne Posnet Temo HS EJ lub stacjonarną, niezwykle wydajną drukarkę Posnet Thermal FV.

 

ELZAB

Elzab to producent, który posiada ponad 40-letnie doświadczenie w produkcji różnych urządzeń fiskalnych. Historia tej firmy sięga roku 1969 i od tamtego czasu dynamicznie się rozwija. Raporty Instytutu Rynku Elektronicznego pokazują, że w ciągu ostatnich 15 lat Elzab jest wiodącą firmą na polskim rynku urządzeń fiskalnych. Elzab produkuje kasy fiskalne, drukarki fiskalne – ale również podobnie jak Posnet, ma w swojej ofercie także wagi elektroniczne, sprawdzarki cen, szuflady kasowe, czytniki kodów kreskowych, drukarki paragonowe i inne.

 

Które urządzenia fiskalne dla warsztatu samochodowego z oferty Elzab spodoba się mechanikom? Zwłaszcza wielbiciele innowacji technologicznych zwrócą uwagę na kasę fiskalną Elzab K10. Czym się wyróżnia to urządzenie? Elzab K10 to pierwsza na rynku kasa z ekranem dotykowym. Jego działanie jest podobne jak w smartfonie czy tablecie. Elzab K10 obsługuje się dzięki temu prosto i intuicyjnie dlatego mimo zaawansowanych technologii, będzie to doskonała kasa fiskalna w warsztacie samochodowym, w którym mechanik nie korzystał wcześniej z urządzenia rejestrującego. Z Elzab K10 wydrukujesz drukował paragon fiskalny czy raport dobowy bez najmniejszego problemu. Poza tym jest to kasa mała i poręczna, więc sprawdzi się w każdym warsztacie, w którym część biurowa znajduje się na… biurku, albo w domu mechanika. Z łatwością zmieścisz Elzab K10 w plecaku czy torbie.

 

NOVITUS

Firma Novitus działa na polskim rynku od 1994 roku. Dysponuje atrakcyjną ofertą urządzeń fiskalnych, czytników i drukarek kodów kreskowych, także terminali POS, wag elektronicznych, urządzeń metrycznych czy oprogramowania. Novitus to również lider eksportu urządzeń fiskalnych. Urozmaicona i szeroka oferta kas i drukarek fiskalnych, pozwali wśród produktów Novitus wybrać takie urządzenie, które będzie dopasowane do potrzeb danej branży, wielkości i specyfiki przedsiębiorstwa – w tym także urządzenie fiskalne dla warsztatu samochodowego.

 

Która drukarka fiskalna czy kasa fiskalna w warsztacie samochodowym znajdzie swoje zastosowanie? Chociażby mobilna kasa Novitus Nano E. Mała, ale solidna kasa fiskalna z wydajnym akumulatorem – tak można by opisać jej zalety. Sprawdzi się warsztacie i w każdym miejscu, gdzie panują trudne warunki – dlatego świetnie nada się do pracy w terenie. Do Novitus Nano E podłączysz też bez problemu komputer i terminal płatniczy. Pomyśl o tym ostatnim, jeżeli chcesz podwyższyć jakość obsługi klienta i zwiększyć sprzedaż w swoim warsztacie.

 

INNOVA

Innova S.A. powstała w 2001 roku. Chociaż producent ten w porównaniu ze stażem firmy Posnet czy Elzab, wydaje się raczej młody, to bardzo dobrze radzi sobie na polskim rynku urządzeń rejestrujących. Innova w minionych 13 lat zaprojektowała już kilkanaście całkowicie nowych modeli kas i drukarek fiskalnych. Urządzenia fiskalne Innova to sprzęty wysokiej jakości, o atrakcyjnym, nowoczesnym wyglądzie. Są nie tylko ergonomiczne, ale też solidne – dlatego zostały wielokrotnie nagrodzone za te zalety.

 

Nowoczesne urządzenie fiskalne dla warsztatu samochodowego z oferty Innova? Z pewnością trzeba wymienić Innova Profit EJ. Innova Profit EJ to elegancka drukarka fiskalna, która posiada wiele zaawansowanych funkcji. Doceni ją z pewnością właściciel każdego większego warsztatu samochodowego. Dlaczego? Ponieważ ma pojemną bazę towarów i usług, możliwość drukowania faktur dla klientów i opcję podłączenia peryferiów np. czytnika kodów kreskowych do profesjonalne obsługi sprzedaży nie tylko usług, ale też towarów – np. części samochodowych, płynów czy akcesoriów.

 

 

Oczywiście firmy wymienione powyżej, to nie jedyni producenci urządzeń fiskalnych w Polsce. Z pewnością jednak produkty tych wiodących na krajowym rynku firm, to godne zaufania drukarki i kasy fiskalne. Warszawa czy inne duże miasto, jak wspomnieliśmy na początku, ma do zaoferowania sprzedaż urządzeń Posnet, Elzab, Innova czy Novitus w wielu różnych punktach. Gdzie najlepiej kupić kasę czy drukarkę dla warsztatu samochodowego?

Na pewno warto znaleźć taki salon kas fiskalnych, który ma nie tylko szeroką ofertę, ale też doświadczenie w branży. W takich miejscach pracują wykwalifikowani serwisanci. Są doskonale zorientowani jakie zalety posiadają konkretne modele kas fiskalnych i w jakiej branży znajdą zastosowanie. Specjaliści w takim salonie, zaproponują urządzenie fiskalne, które będzie najlepiej dopasowane do potrzeb Twojego warsztatu samochodowego.