Novitus Nano E

Jedna z najpopularniejszych mobilnych kas fiskalnych świetnie sprawdza się w warsztatach samochodowych. Novitus Nano E to mała i lekka kasa z elektroniczną kopią paragonu. Ceniona przez usługodawców, znakomicie nadaje się do pracy w terenie i w warsztacie. Jednego dnia może być kasą mobilną – gdy np. jedziesz do klienta aby naprawić awarię lub wymienić opony. Zwrócisz wtedy uwagę, jak mała i lekka jest kasa Novitus Nano E. Drugiego dnia może być elegancką kasą stacjonarną w biurze czy na recepcji.

Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi tej mobilnej kasy fiskalnej nie musisz zastanawiać się nad znalezieniem źródła zasilania. Jeśli w Twoim warsztacie wszystkie kontakty są zajęte przez sprzęty i maszyny, kasę fiskalną możesz ładować w nocy. Nano E z powodzeniem będzie pracować przez cały dzień, a akumulator na pewno się nie wyczerpie.

Kasa fiskalna dla warsztatów samochodowych, stacji diagnostycznych i wulkanizacyjnych drukuje paragony na szerokiej rolce papieru termicznego. Taki szeroki paragon trudno zgubić, a w oczach klienta jest on wiarygodnym i profesjonalnym dowodem sprzedaży. Dzięki dużej bazie nazw towarów i usług (aż 3.000 pozycji) będziesz mógł zaprogramować dokładne nazwy – dzięki temu klienci Twojego warsztatu samochodowego będą wiedzieli, za co zapłacili, a to wzbudza zaufanie i wzmacnia renomę firmy.

Użytkując tę kasę z pewnością zwrócisz też uwagę na prostotę obsługi – to znacznie ułatwia pracę z urządzeniem, przyspiesza proces sprzedaży i minimalizuje liczbę pomyłek. Czytelny wyświetlacz dokładnie pokazuje zarówno Tobie jak i klientowi, jaka usługa lub jaki towar podlega ewidencji na kasie.

Usługodawcy cenią i lubią kasę fiskalną Nano E nie tylko za jej funkcjonalność i elegancki wygląd, ale też za wyjątkowo atrakcyjną cenę. To jedna z najtańszych kas na rynku, więc zastanów się i wybierz rozsądnie: Wysoka jakość za najlepszą cenę.

 

 

Zalety tej kasy fiskalnej:

Elektroniczna kopia paragonu

Małe gabaryty i niska waga

Wydajny akumulator litowo-jonowy

Dwa czytelne wyświetlacze LCD

Duże możliwości komunikacyjne

Wytrzymała obudowa z plastiku odpornego na uderzenia

 

Dane techniczne:

Baza nazw towarów i usług: 3.000 PLU

Nazwa towaru: 18 znaków

Komunikacja: 1 x USB, 1 z RS232, Bluetooth

Elektroniczna kopia paragonu: Tak

Rolka papieru: szerokość 57 mm

Szybkość wydruku: 14 linii na sekundę

Gotowa na eurofiskalizację: Tak

Mechanizm drukujący: Termiczny „clamshell”

Wyświetlacze: alfanumeryczne LCD 2 x 16 znaków

Waga: 0,65 kg

Wymiary: 94,5 × 227 × 57,5 (szer. × gł. × wys.)

Współpraca z szufladą: Tak

Klawisze szybkiej sprzedaży: 18

 

Dodatkowo w opcji:

Pokrowiec ze skóry naturalnej

Szuflada średnia aktywna

Paski lub uchwyty na rękę, ramię lub do paska spodni

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Umiejętności

Opublikowano w dniu

19 września, 2014