Posnet TRIO

utworzone przez | Gru 5, 2016 | 0 komentarzy

Z

KTO DO PARY?

Możliwość współpracy z komputerem, laptopem, tabletem bądź smartfonem.  Zdecyduj, co wybierasz!

Z

DUŻA BAZA TOWAROWA

W pojemnej bazie PLU zaprogramujesz aż 250 tys. nazw towarów i usług, a każda z nich może mieć aż 80 znaków długości i dodatkową linię opisu.

Z

MAŁA Z DYŻYMI MOŻLIWOŚCIAMI

Ogromna funkcjonalność zamknięta w  niedużych wymiarach, o ciekawym, nowoczesnym kształcie.

Z

OSZCZĘDZAJ Z ELEKTRONICZNĄ KOPIĄ PARAGONU

Bezpieczeństwo danych, czas, pieniądz, miejsce – to zyskujesz dzięki elektronicznemu zapisowi kopii danych na karcie pamięci.

Zastanawiasz się, jaką drukarkę fiskalną wybrać dla swojego warsztatu samochodowego?

Dobrym wyborem dla ciebie będzie innowacyjna drukarka fiskalna Posnet TRIO, właśnie z przeznaczeniem dla punktów usługowych, takich jak warsztat naprawy samochodów.

Drukarka fiskalna TRIO współpracując z  programem handlowym z którego korzysta twój warsztat samochodowy, pozwoli Ci na intuicyjną obsługę, bezproblemowe wystawienie paragonu fiskalnego lub faktury. Dzięki takiemu rozwiązaniu masz swobodny dostęp do danych o transakcjach, cenach, usługach czy produktach. Będziesz miał wgląd do bazy klientów i wyników sprzedaży. Możesz je analizować poprzez różne raporty i zaplanować kierunek dalszego rozwoju firmy.

Dlaczego właśnie drukarka Posnet TRIO do warsztatu samochodowego? Odpowiedź jest prosta: wszystkie jej cechy i funkcjonalności można dostosować do specyfiki pracy mechanika.

Na uwagę zasługują małe rozmiary oraz odporność na działanie czynników zewnętrznych, np. pył – wszystko dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, co dla mechaników ma niebagatelne znaczenie.

Zaletą jest możliwość wykorzystania opcjonalnie, zamiast standardowego komputera,  tabletu lub smartfona, który mocujemy do drukarki za pomocą dedykowanego ruchomego uchwytu. Takie rozwiązanie jest dobrym pomysłem w sytuacji gdy ze względu na brak miejsca, nie możemy lub nie chcemy zastosować większego rozwiązania technologicznego. Opcja ta, wraz z wbudowanym, wytrzymałym akumulatorem znajdzie zastosowanie również podczas np. naprawy u klienta, czyli w działalności mobilnej.

Warto wspomnieć o różnych rodzajach komunikacji z drukarką fiskalną Posnet Trio w warsztacie samochodowym. W standardzie urządzenie wyposażono w host USB. W ofercie mamy też trzy moduły rozszerzeń, które pozwalają na obsługę różnego rodzaju interfejsów (np. RS-232, Bluetooth lub złącza szuflady na pieniądze).

Urządzenie archiwizuje dokumenty w formie cyfrowej (na karcie pamięci SD lub micro SD), więc zmniejsza wydatki na materiały eksploatacyjne. Zyskujesz większe bezpieczeństwo danych, a także komfort pracy, gdyż nie musisz gromadzić wielu papierowych dokumentów.

W sytuacji gdy musisz ewidencjonować także sprzedaż części samochodowych, np. opony, żarówki, płyny itp., drukarka TRIO dzięki swej pojemnej bazie pomieści 250 000 takich pozycji. Z TRIO bez problemu dostosujesz się do wymogu dotyczącego jednoznacznej identyfikacji wykonywanych usług i sprzedawanych towarów. Mamy do dyspozycji aż 80 znaków na określenie nazwy naszego asortymentu.  Dokładność ta może okazać się kluczowa w przypadku np. reklamacji.

 

Ta mała, niezawodna, nowoczesna drukarka fiskalna Posnet TRIO z pewnością potwierdzi swe zalety w twoim warsztacie samochodowym.