Elzab k10

Wyobraź sobie elegancką kasę fiskalną, którą obsługujesz za pomocą panelu dotykowego. Tak prostą w obsłudze jak tablet lub smartfon, a jednocześnie posiadającą wszystkie cechy zaawansowanego technologicznie urządzenia fiskalnego. Taka kasa fiskalna jest dostępna dla Twojego warsztatu samochodowego i to w bardzo atrakcyjnej cenie! Cztery warianty kolorystyczne pozwolą Ci dopasować wygląd urządzenia do wystroju biura czy recepcji każdego warsztatu samochodowego. To Elzab K10 – pierwsza na rynku kasa fiskalna z panelem dotykowym, która świetnie sprawdziła się w bardzo wielu polskich warsztatach.

kasa dla fryzjera z panelem dotykowym

 

Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi kasa Elzab K10 pracuje na pełnych obrotach przez cały dzień – bez konieczności ładowania urządzenia. Możesz ją powiesić na szyi dzięki wygodnej, odpinanej smyczy – dzięki temu masz dwie ręce wolne. Elzab K10 została stworzona do pracy mobilnej – jeśli więc zdarza Ci się pracować w terenie, kasa ta jest idealna dla Ciebie! Mała i lekka, zmieści się w torbie lub w plecaku.

Właścicieli warsztatów samochodowym zapewne zainteresuje fakt, że Elzab K10 to kasa niezwykle wytrzymała – niestraszne jej upadki, uderzenia, zarysowania, a nawet wilgoć, kurz i brud. Jeśli więc w Twoim warsztacie samochodowym nie bywa sterylnie, wybierz właśnie tę kasę fiskalną

Wyposażona w moduł elektronicznej kopii paragonów kasa fiskalna dla warsztatów samochodowych pozwoli Ci oszczędzić aż 50% kosztów zakupu papieru kasowego. Ponadto zapomnisz o kwestii przechowywania w odpowiednich warunkach zadrukowanych kopii paragonu – pamiętaj, że musisz je mieć na miejscu przez 5 lat od zakończenia roku, w którym upłynął termin płatności podatku z danej sprzedaży. W przypadku kontroli skarbowej musisz okazać archiwizowane kopie. W kasie Elzab K10 kopie paragonów zapisują się w formacie cyfrowym na maleńkiej karcie SD/SDHC, co stanowi ogromne ułatwienie dla Twojego warsztatu.

Kasa Elzab K10 to rozwiązanie dla tych właścicieli warsztatów samochodowych, stacji diagnostycznych czy stacji wulkanizacyjnych, którzy cenią sobie nowoczesność i atrakcyjny wygląd. Elzab K10 to prestiż, którego nie da Ci tradycyjne urządzenie fiskalne.

 

Zalety tej kasy fiskalnej:

Panel dotykowy

Odporna i bardzo wytrzymała obudowa

Elektroniczna kopia paragonu

Mocny akumulator typu Li-Ion

Trzy warianty kolorystyczne do wyboru

Odpisana smycz w zestawie

Małe gabaryty i niska waga

Duże możliwości komunikacyjne

 

Dane techniczne:

Baza nazw towarów i usług: 3.000 PLU

Nazwa towaru: 40 znaków

Komunikacja: mini USB, USB, Bluetooth

Elektroniczna kopia paragonu: Tak

Rolka papieru: szerokość 57 mm; długość 18 m

Szybkość wydruku: 21 linii na sekundę

Gotowa na eurofiskalizację: Tak

Przypomnienie o wykonaniu raportu dobowego: Tak

Przypomnienie o obowiązkowym przeglądzie technicznym: Tak

Mechanizm drukujący: Termiczny „easy-load”

Wyświetlacze: LCD, 2×16 znaków – wyświetlacz klienta; TFT, 4,3”, kolorowy – wyświetlacz kasjera

Waga: 0,65 kg

Wymiary: 95 × 190 × 70 (szer. × gł. × wys.)

Współpraca z szufladą: Tak

Klawisze szybkiej sprzedaży: 15

 

Dodatkowo w opcji:

Torba na kasę Elzab K10

Przewód zasilania samochodowego 12V

Umiejętności

Opublikowano w dniu

26 września, 2014

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *